Esikolmik oli vaid Saksamaa ratturite päralt, võitis Christian Koch (Team Lotto - Kern Haus) Kim Heiduki (Team Lotto - Kern Haus) ja Mika Hemingi (Maloja Pushbikers) ees.

„Sõidu algus oli väga tuuline, tuul oli otse mere pealt, kuna rada kulges mööda rannikut. Sõidu keskel oli profiil väga raske ja Bardiani-CSF-Faizanè vajutas kohe gaasi põhja. Esimesed kaks tõusu elasin esimestega koos üle, aga küsimärk oligi just viimane järsk 4,5 km tõus, kust ma enam esimestega üle ei saanud," kommenteeris Lauk tänast võistlust.

"Pärast seda olin 10 sekundit teisest grupist üksinda maas, kus oli sees ka üks minu tiimikaaslane. Laskumisel jõudsin pundile järgi ja kuna oli vastutuul, siis saime ka esimese grupi kätte, mispeale sai selgeks, et on suur võimalus pundifinišiks. Saime üks hetk 25 mehega minema, aga Bardiani-CSF-Faizanè ei olnud ees hästi esindatud ja meil ka asi otseselt ei klappinud ehk siis toodi meid tagasi ja tuli grupifinišiks valmistuda."

"Lõpp kulges mööda rannikut tagasi ja seda „kaunistas“ taas küljetuul. Oma tiimist võitlesin seal ees terve lõpu üksinda ja üritasin teisi tiime igal võimalusel ära kasutada, mis enam-vähem ka õnnestus. Viimasele kilomeetrile sain 15. positsioonil, aga kuna tee oli suur ja lai, siis hakkas teisi mehi tagant peale tulema. Otsustasin alustada finišit paremalt äärest kaugelt, umbes 300m pealt ja tegin tõenäoliselt kiireima finiši, aga Team Lotto - Kern Hausi tiim oli viimasel kilomeetril paremal positsioonil. Tulin küll tagant hea hooga, aga sakslastel oli positsiooni eelis ja neid ma enam kätte ei saanud. Natuke jäi tänasest küll mõru maik suhu, aga samas, võttes arvesse üksi pusimist ja olusid, siis ei saa nuriseda,“ lisas Lauk.