Hooaja eel tagasihoidlikult vaid veerandfinaali jõudmise eesmärgiks seadnud Resovia jäi tulemusega pigem rahule, viimati oldi nii kõrgel 2017. aastal.

Timo Tammemaa tõi viimases matšis 9 punkti. Ta efektiivsus oli +5, rünnak 6st 4, 4 punkti tuli juurde blokiga ja üks servist. Täht oli juba varem Resoviast lahkunud, kuna avaldas soovi tulla kõhulihaserebendit Eestisse ravima ja siis lepiti kokku, et leping lõpetatakse ennetähtaegselt.

Saksmaa meistrivõistlustel on Cedric Enardi juhitav Berliini Recycling Volleys läinud Martti Juhkami tööandja Friedrichshafeni vastu seeriat juhtima. Avamängus läks kodusaalis mänginud Friedrichshafen 2:0 juhtima (25:18, 25:20), kuid kaotas järgmised geimid 21:25, 19:25, 17:19.
Õlatraumast taastuv Juhkami sekkus vaid neljandas geimis, tuues kaks punkti.