Ühtlasi püstitas Real oma Euroliiga kolmepunktivisete rekordi, sopsates neid mängu jooksul 19. Kogu liiga rekord (21) kuulub 2018. aastast Montenegro klubile KK Buducnost, kes viskas Baskonia vastu sisse 21 kolmest.

Hispaania klubi juhtis mängu algusest lõpuni, tehes suurema vahe sisse esimesel ja neljandal veerandajal, mis võideti 23:11 ja 26:10. Teisel veerandajal 20-punktilises kaotusseisus olnud kodumeeskond vähendas kolmandal veerandajal vahe 50:58-ni, kuid Real ei andnud siiski ohje käest.

Reali vedurid olid Fabien Causeur (20 p), Gabriel Deck (19 p) ja Nicolas Laprovittola (18 p + 10 s). Jan Veselyst puudust tundnud Fenerbahce resultatiisematena viskasid Nando De Colo 23 ja Lorenzo Brown 16 punkti.

Play-offist juba varem välja jäänud Kaunase Žalgiris võitis viimases mängus kodus Ateena Panathinaikost 93:78. Moskva CSKA oli 88:70 parem Villeurbanne'i ASVEL-ist ning Berliini Alba sai suure 81:58 võidu Belgradi Crvena zvezda üle.

Sander Raieste koduklubi Baskonia minetas play-off lootuse, kaotades tasavägises kohtumises 81:86 (21:25, 23:14, 15:21, 22:26) Valenciale, kes hoiab hetkel kinni viimasest play-off kohast, kuid kelle väljalangemismängudele pääsemine sõltub Peterburi Zenitist, kes reedel võõrustab Tel Avivi Maccabit ning mängib veel 12. aprillil Panathinaikosega.

Valencia parimad olid Derrick Williams 16, Klemen Prepelic 14, Mike Tobey 13 ja Nikola Kalinic 12 punktiga, Baskonia eest kogus 19 punkti ja 7 korvisöötu Pierria Henry, 17 silma lisas Rokas Giedraitis, 16 punkti Achille Polonara. Raieste mänguaega ei saanud.