Jukurit läksid arvulises ülekaalus juhtima, kui mängu algusest oli kulunud 4.48. Rooba esimene värav sündis JYP-i vähemuses vahetult enne avakolmandiku lõppu (19:27).

Teisel kolmandikul kasutas Rooba ära vastaste vähemuse (6:02). JYP läks juhtima ka 3:1 ning 15. minutil vähendas kodumeeskond kaotusseisu 2:3-le.

4:2 eduseisu haaras JYP kolmanda perioodi 5. minuti lõpus (4:53) ning viimane litter saadeti juba vastaste tühja väravasse (19:25), kui Jukurit kuue mängijaga seisu päästa üritas.

Rooba viskas mängus kaks väravat, mis olid tema selle hooaja 28. ja 29. tabamus. Selle saldoga on ta liiga paremuselt teine väravakütt. Neli väravat rohkem on visanud Porit Ässäti paremäär Sebastian Wännström.

JYP on 55 punktiga tabelis eelviimasel ehk 14. kohal, Jukurit 53 punktiga 15. kohal.