„Selle õnnetuse peamiseks põhjuseks oli liiga suur sõidukiirus. Antud teelõigul oli selline kiirus ohtlik,“ sõnas Villanueva pressikonverentsil.

AP kirjutas, et Woodsi sõidukiiruseks oli 135 kuni 140 km/h. Samas vastavalt kiiruspiirangule oleks maksimaalne kiirus võinud olla kõigest 72 km/h.

Antud teelõigul esineb mitmeid pragusid teekattes ja see on olnud ka varasemalt mitmete avariide põhjuseks. Suurema kiiruse korral on ebatasane tee eriti ohtlik. Politseinike sõnul ei olnud ühtegi viidet, et Woods oleks proovinud pidurdada. Pigem arvatakse, et golfar ajas pedaalid segamini ning vajutas hoopis veel gaasi. Politseinike sõnul ei olnud Woods kasutanud alkoholi ega ka ravimeid.

Mis Woodsiga täpsemalt juhtus?


USA aja järgi 23. veebruari varahommikul tegi USA golfilegend Tiger Woods ränga avarii. Los Angelese maakonna politsei sai teate avariist hommikul kell 7.12, kui üks auto oli mitu korda rullunud üle katuse. Rohkem masinaid avariis ei osalenud ning Woods oli ainus autos olnud inimene.

Woodsi juhitud Genesis GV80 sai avariis nii tõsiselt kahjustada, et kohale saabunud parameedikud ja tuletõrjujad pidid mehe autost välja lõikama. „Mr Woods sai märkimisväärseid ortopeedilisi vigastusi paremale alajäsemele, mida raviti erakorralise operatsiooniga Harbour-UCLA meditsiinikeskuse 1. astme traumaspetsialistide poolt,“ selgitas vastava meditsiinikeskuse ülem Anish Mahajan pärast operatsiooni. „Nii sääreluu kui ka pöialuude ülemist ja alumist osa mõjutavad lahtised luumurrud stabiliseeriti varda sisestamisega sääreluusse. Jala ja pahkluu täiendavad vigastused stabiliseeriti kruvide ja tihvtide kombinatsioonis. Jalalihase ja pehmete kudede trauma vajas tursest tingitud surve leevendamiseks lihaste katte kirurgilist vabastamist.“

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid