Tarvas juhtis avaveerandi järel 27:23, poolajaks oli võõrustajate eduseis 43:37. Enne viimast veerandaega suutis Tartu aga vahet vähendada ning viimasele kümnele minutile mindi vastu Tarva 58:57 eduseisus.

Tarvale tõid Kristaps Gluditis 33 ja Devin Lee Harris15 punkti. Tartlaste kasuks viskasid Emmanuel Wembi 18 ning Charles Barton 14 silma.

Rakvere on nüüd 30 kohtumisega teeninud 12 võitu. Tartul on 33 matšiga koos 10 võitu. Tarvas on tabelis neljas ning Tartu kuues. Nende vahele mahub TalTech 11 võidu ja 19 kaotusega.

Hooaja esimesed kaks omavahelist mängu võitis Rakvere vastavalt 93:72 ja 85:78. Järgmised kolm mäng võitis Tartu aga 94:78, 104:101 ja 73:69.

Enne mängu:

Rakvere on 29 mänguga saanud 11 võitu. Viimati oldi Paf Eesti-Läti korvpalliliigas vastamisi BC Kalev/Cramoga ning mäng kaotati 70:102.

Kristaps Gluditis on Rakvere parimana visanud keskmiselt 15,5 punkti. Tormi Niits on võtnud 9,2 lauapalli ning Devin Harris andnud 5,6 korvisöötu, teinud 2,2 vaheltlõiget ja 1,0 viskeblokeeringut.

Tartu on 32 mänguga saanud 10 võitu. Viimati oldi Paf Eesti-Läti korvpalliliigas vastamisi BC Kalev/Cramoga ning mäng kaotati 68:83.

Robin Kivi on Tartu parimana visanud keskmiselt 16,7 punkti. Emmanuel Wembi on võtnud 6,7 lauapalli ja teinud 2,5 viskeblokeeringut, Charles Barton andnud 5,3 korvisöötu ning Oliver Suurorg teinud 1,7 vaheltlõiget.

Hooaja esimesed kaks omavahelist mängu võitis Rakvere vastavalt 93:72 ja 85:78. Järgmised kolm mäng võitis Tartu vastavalt 94:78, 104:101 ja 73:69.