TalTech tegi vahe sisse teisel veerandajal, mis võideti 24:16. Poolajaks juhtis TalTech 50:43. Kolmanda veerandi järel oli koduvõistkonna edu kuus punkti (65:59). Pärnu jõudis küll viigini 70:60, kuid juhtima külalised ei pääsenud ning TalTech sai kirja napi võidu. Otsustavatel hetkedel pidi TalTech läbi ajama Erik Keeduse ja Indrek Kajupangata. Keeduse jaoks lõppes kohtumine viie vea tõttu, Kajupank tegi kaks minutit enne normaalaja lõppu viga käele.

Kajupank viskas võitjate resultatiivseimana 23 punkti. Eric Schmalz ja Keedus viskasid 13 silma, Oliver Metsalu ja Marek Ojamäe panustasid 12 punkti.

Pärnu resultatiivseim oli Edon Maxhuni 24 silmaga, Linards Jaunzems lisas 14 punkti ja noppis 11 lauapalli.

TalTech lõpetas põhiturniiri 10 võidu ja 14 kaotusega. Pärnu saldoks jäi 17 võitu ja 7 kaotust.

Täispikkuses:

ENNE KOHTUMIST:

TALTECH - Pärnu Sadam
Paf Eesti-Läti korvpalliliiga
04.04.2021, kell 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
Ülekanne: Inspira, Delfi TV

Neljandal kohal lõpetav TalTech on 23 mänguga saanud üheksa võitu. Eile oldi vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ-ga, keda võideti tugeva teise poolaja abil 96:74.

Indrek Kajupank on TalTechii parimana visanud keskmiselt 11,6 punkti. Erik Keedus on võtnud 5,8 lauapalli ja teinud 0,5 viskeblokeeringut, Eric Schmalz andnud 3,3 korvisöötu ning Marek Ojamäe teinud 1,3 vaheltlõiget.

Teise koha kindlustanud Pärnu on 23 mänguga saanud 17 võitu.

Edon Maxhuni on Pärnu parimana visanud keskmiselt 17,1 punkti ja andnud 4,9 korvisöötu. Mihkel Kirves on võtnud 8,0 lauapalli, Märt Rosenthal teinud 1,6 vaheltlõiget ja Lauris Blaus teinud 0,9 viskeblokeeringut.

Pärnu on sellel hooajal kõik neli omavahelist mängu TalTechiga võitnud, vastavalt 69:65, 77:69, 92:89 ja 101:73.

Täna kohtuvad omavahel ka kaks Kalevit (loe lähemalt SIIT).