Cramo võitis avaveerandi 36:17 ning juhtis poolajaks 61:32. Kolmanda veerandiga kasvatasid kalevlased edu veelgi üheksa punkti võrra (85:47). Viimasel veerandil viskas aga Kalev/TLÜ 31 punkti külaliste 15 vastu, vähendades vahe lõpuks 22 silma peale.

Cramo resultatiivseim oli Devin Thomas 16 punktiga, Janis Kaufmanis ja Rauno Nurger lisasid 13 silma. Nurgeri arvele jäi ka 12 lauapalli. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Kregor Hermet (12) ja Maurice Kemp (11).

Kalev/TLÜ mängumees Parker Van Dyke viskas üleplatsimehena 17 silma. Antonio Williams viskas 16, Tyler Roberson 11 ja Ivo Van Tamm 10 punkti.

Cramo lõpetas hooaja Eesti klubide arvestuses esikohal, teenides 19 võitu ja kaks kaotust. Viimasel kohal lõpetanud Kalev/TLÜ saldoks jäi kolm võitu ja 21 kaotust.