Chelsea läks mängu 27. minutil Christian Pulisici väravast juhtima, aga kaks minutit hiljem sai Chelsea kaitsja Thiago Silva teise kollase kaardi ja jättis omad vähemusse.

Pärast Silva eemaldamist lagunes Chelsea kaitse täielikult. Esimese poolaja teisel ja neljandal lisaminutil tegi West Bromwichi poolelt skoori Matheus Pereira. 63. minutil suurendas külaliste edu Callum Robinson ja 68. minutil tegi Mbaye Diagne seisuks 4:1.

71. minutil vähendas Mason Mount kaotusseisu, aga esimesel lisaminutil vormistas Robinson West Bromwichi kindla võidu. Kahele viimasele külaliste tabamusele andis väravasöödu Pereira.

Chelsea jätkab 51 punktiga tabelis neljandana, West Bromwich on 21 punktiga 19. kohal ja langeks praeguse seisuga Premier League'ist välja.