TalTech võitis kolmanda veerandaja koguni 34:13, viimasele perioodile mindi vastu 72:58. Seejärel kärises vahe veelgi suuremaks.

Põhimängujuhi Tanel Sokuta tegutsenud TalTechi resultatiivsiem oli Toomas Raadik 23 punktiga, Oliver Metsalu lisas 19 punkti, 7 lauapalli, 6 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget. Kogenud Indrek Kajupank ja Erik Keedus viskasid mõlemad 14 punkti.

Kalev/TLÜ kasuks tõi Tyler Roberson 21 punkti ja 10 lauapalli, Ivo Van Tamm lisas 18 punkti ja 7 lauapalli.

Mäng täispikkuses:

TalTech on saanud 10 võitu ja 13 kaotust, tabelis tõusti neljandaks. Sama saldo on ka viiendaks langenud Rakvere Tarval. Eesti-Läti liiga finaalturniirile tabeli neljandal-viiendal asja ei ole, sinna sõidavad Kalev/Cramo, Pärnu Sadam ja Rapla Avis Utilitas. 3 võitu ja 20 kaotust saanud Kalev/TLÜ jääb Eesti klubidest seitsmendaks ehk viimaseks.

Hooaja esimese mängu võitis Kalev/TLÜ 85:65, teises mängus oli TalTech parem 88:67 ja kolmandas 89:83.