Etapi võitis Valgevenest pärit rattur Sergei Šavtšenko (Minsk Cycling Club) ja teisele kohale sõitis ennast kreeklane Georgios Bouglas (Salcano Sakarya BB Team).

Räim kirjutas oma Facebooki lehel, et ei jäänud kolmanda kohaga eriti rahule.

"Kolmas koht, hea, aga samas võita on vaja. Väärisime poodiumi kõrgeimat astet, sest meeskonnakaaslased nägid palju vaeva, et saaksin finišit teha. Võitis Minski mees, aga ütleme nii, et nemad seda ei väärinud, sest kordagi ei teinud tööd, ega pakkunud abi. Parasiidid, aga eks karma on bitch," avaldas Räim arvamust.

Etapil juhtus muudki põnevat. Tundmatud jooksikud suutsid teha nii head tempot, et eestlasele tundus kahtlane.

"Mingi hetk sai väike grupp eest minema ja liidermeeskond alustas tööd, kuigi minu meelest pole vaja olnud end nii "pilpaks" panna. Kuskil 90 km läks asi huvitamaks ja keerasime väiksemale teele. Tee kvaliteet andis küll soovida, aga see eest olid mõned head järsud nukid. Seal läks uuesti võidusõiduks ja päris põnev oli. 25 km enne lõppu oli viimane tõus ja juba hommikul ütles meeskonnakaaslastele, et kui tunnen hästi, siis võiks minna seda korraliku tempoga.

Nii me tegimegi, sest jooksikud olid ikka veel ees ja vahe oli kaks minutit. Tõime selle 1.15 peale ja 10 km enne lõppu oli vahe 30 sekundit, siis äkki suurenes. See mulle pähe ei mahu, kuidas need mehed, kes väga tundmatud, sellist tempot tegid ja pundist põhimõtteliselt tugevamad olid. See läheb müstika kategooriasse. Lõpuks kasutasime ära endal viis meest, sest muidu tõesti ei oleks neid kätte saanud. Kuna ees olid ka türklased, siis me arvame, et nad said abi kas autodelt või motikalt," kirjutas Räim.

Velotuur lõppeb pühapäeval.