25-aastase Watsoni suhtes esitati esimesed neli kohtuhagi tänavu 17. märtsil. Kõik neli naist, kes töötavad massöörina või spaavaldkonnas, on väitnud, et Watson paljastas end neile, katsus neid oma peenisega või suudles neid vastu nende tahtmist. Profijalgpallur lükkas koheselt kõik süüdistused ümber.

Viimastel päevadel on hagejaid esindav advokaat Tony Buzbee avalikustanud, et tsiviilhagide arv on tõusnud juba 22 juhtumini.

Enamik süüdistusi on väga sarnased. Watson olevat Instagrami kaudu eramassaaži tellinud ning naisi teenuse pakkumise ajal seksuaalselt ahistanud. Üks süüdistaja ütles kohtuasjas, et Watsoni agressiivsus pani teda "oma elu pärast kartma".

Watson on palganud enda kaitsjaks tippadvokaadi Rusty Hardini, kes on ka varem tippsportlasi taoliste protsesside ajal esindanud.

Naised nõuavad Watsonilt vaid 500-eurost kahjutasu, mis on väikseim, mida Texase tsiviilkohtus saab taotleda. Buzbee sõnul on kahjunõue nii väike seetõttu, et keegi ei saaks kannatanud naisi rahaahnuses süüdistada.

Kogu senise profikarjääri Houston Texansis mänginud Watson pääses NFL-i 2017. aasta draftis esimese ringi 12. valikuna. Kolmel aastal (2018-2020) on Watson valitud NFL-i Pro Bowli ehk tähtede mängule.

2020. aasta septembris sõlmis ta Texansiga uue nelja-aastase lepingu koguväärtusega 117,5 miljonit dollarit, mis hoiab teda meeskonnas 2025. aastani. Tol hetkel oli tegemist NFL-i ajaloo suuruselt teise lepinguga (aastapalk 39 miljonit dollarit), rekord kuulub Kansas City Chiefsi staarile Patrick Mahomes'ile (45 miljonit).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid