Võõrsil mänginud Põhja-Makedoonia viis avapoolaja lõpus juhtima vanameister Goran Pandev. Tabamus sündis avapoolaja teisel üleminutil. Saksamaa jõudis viigini 63. minutil tänu Ilkay Gündogani täpsele penaltile. Külalistele tõi võidu Napoli mängumees Eljif Elmas, kes tegi skoori 85. minutil.

J-alagrpis teenisid võidu veel Armeenia ja Island. Armeenia alistas koduväljakul 3:2 Rumeenia. Island oli võõrsil 4:1 üle Liechtensteinist.

Kolme vooru järel on alagrupi liidriks Armeenia üheksa punktiga. Teine on Põhja-Makedoonia kuue ja kolmas Saksamaa samuti kuue silmaga. Seega juhivad Saksamaa ees alagruppi koondised, kes mängisid eelmises Rahvuste liigas Eestiga koos C-divisjonis.

I-alagrupis teenis tähtsa võidu Inglismaa, kes alistas koduväljakul 2:1 Poola. Inglased asusid juhtima 19. minutil, kui penalti realiseeris Harry Kane. Poola jõudis viigini 58. minutil tänu Jakub Moderi tabamusele. Koduväljakul mänginud inglased vormistasid võidu 85. minutil tänu Harry Maguire tabamusele.

I-alagrupis said võidulisa veel Ungari ja Albaania. Ungari seljatas 4:1 Andorra ning Albaania 2:0 San Marino. Alagruppi juhib Inglismaa üheksa punktiga, teine on Ungari seitsmega.
Valiksarja on suurepäraselt alustanud Taani, kes purustas F-alagrupis 4:0 Austria. Šotimaa alistas samas grupis 4:0 Fääri saared ning Iisrael oli 4:1 üle Moldovast. Gruppi juhib Taani täisedu üheksa punktiga.
Suurriikidest jätkas võidulainel Itaalia, kes alistas C-alagrupis võõrsil 2:0 Leedu. Sama grupi teises kohtumises viigistasid Põhja-Iirimaa ja Bulgaaria 0:0. Itaalial on kolme vooru järel täisedu üheksa punkti.
B-alagrupis oli võidukas aga Hispaania, kui koduväljakul oldi 3:1 üle Kosovost. Kreeka ja Gruusia tegid samal ajal 1:1 viigi. Hispaanial on kolme kohtumisega seitse punkti. Teine on Rootsi, kellel on kahe matšiga kuus silma.
D-alagrupis teenis napi võidu Prantsusmaa, kes oli võõrsil 1:0 parem Bosnia ja Hertsegoviinast. Ukraina ja Kasahstan tegid samal ajal 1:1 viigi. Prantsusmaa on seitsme punktiga grupi liider ning Ukraina kolme silmaga teine.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid