Belgia läks Eesti koondise laupäeval 4:2 alistanud Valgevene vastu juhtima 14. minutil, kui võrku sahistas Michy Batshuayi. Avapoolaeg võideti 4:0. Kaks väravat lõid Brightoni poolkaitsja Leandro Trossard ja Club Brugge keskväljamees Hans Vanaken, ülejäänud tabamused kirjutati Jeremy Doku, Dennis Praeti ja Christian Benteke arvele.

Tegemist on Valgevene koondise ajaloo suurima kaotusega. Belgiale oli see ajaloo suuruselt kolmas võit ametlikus mängus.

Walesi ja Tšehhi kohtumine võttis dramaatilise pöörde 49. minutil, kui Patrick Schick teenis punase kaardi Connor Robertsi rusikaga näkku löömise eest. Roberts pääses vahejuhtumist kollase kaardiga. 77. minutil lõi Roberts ise küünarnukiga Eestile eelmisel kolmapäeval kolm väravat kõmmutanud Tomaš Soucekit ning teenis teise kollase, jättes kümnekesi ka kodumeeskonna.

Tšehhide väravavõrgu muukis peaga lahti ja tegi mängu ainsa tabamuse 82. minutil Daniel James, kes sai värava ette täpse söödu Gareth Bale'ilt.

A-alagrupis sai pärast viimase Serbia-mängu pettumust (laupäeval 2:2 viik) taas võidurõõmu maitsta Portugal, kes alistas 3:1 86. minutil vähemusse jäänud Luksemburgi.

Kodus mänginud Luksemburg läks 30. minutil juhtima, kuid viik löödi majja vahetult enne poolajavilet Diogo Jota poolt. 51. minutil viis külalised juhtima laupäeval platsilt minema marssinud ja kaptenipaela murule jätnud Cristiano Ronaldo, 80. minutil lisas kolmanda tabamuse Joao Palhinha.

Väärt tulemuse sai kirja Läti, kes mängis G-alagrupis võõrsil seni vaid võite tunnistanud Türgiga 3:3 viiki. Türgi avas mänguskoori juba 2. minutil ja suurendas eduseisu 33. minutil. Esimese värava lõid lätlased tagasi 35. minutil. 52. minutil tegi Türgi 3:1, Läti võttis järgi 2:3 ning vormistas lõppskoori 79. minutil.