Sel hooajal karikasarja võitnud Selveri üleolek oli ootuspärane ja üsna ilmne, ehkki omad väikesed võimalused tekkisid mängu jooksul ka Pärnul. Avageim oli alguses võrdne (Pärnu ei saanud küll hästi palli maha, aga Selver tegi ise vigu), Pärnu juhtis veel 16:15, kuid Mihkel Varblase hästi õnnestunud serviseeria viis Selveri ette 20:16. Edasi oli vormistamine.

Teise geimi algfaasis vahetas Pärnu loots Avo Keel Aivars Ozolinši asemel sisse Tony Tammiksaare ja just Tammiksaare pallingute najal suudeti geimi keskel mängu tagasi tulla. Välja tuldi ka 17:22 kaotusseisust, kuid viigiseisul 22:22 külalised eksisid – esmalt Toms Švans servil ja seejärel Kristaps Platacs rünnakul – ja libises seegi geim käest.

Kolmandat geimi juhtis Pärnu veel 9:7, kuid edasi oli taas Selver kindlam ja võimsam. Kui servi vastuvõtt oli kohtumises suhteliselt võrdne, siis Selver realiseeris rünnakul võimalusi oluliselt paremini - 59% vs 48%.

Renee Teppan tõi võitjatele 14 punkti (+4; rünnak 57%), Andrus Raadik 11 (+4; 55%) ja Mihkel Varblane 8 (+5; 100%; 2 blokki; 2 ässa). Pärnu poolel jõudsid kahekohalise skoorini Platacs (14; +4; 48%) ja Taavet Leppik (10; +3; 56%).