J-alagrupi teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Põhja-Makedoonia 5:0 Liechtensteini.
B-alagrupis teenis kindla võidu Rootsi, kes oli võõrsil 3:0 üle Kosovost. Rootslastel on kahe vooru järel täisedu.

C-alagrupis jätkab täiseduga neljakordne maailmameister Itaalia, kes alistas võõrsil 2:0 Bulgaaria. 43. minutil realiseeris penalti Andrea Belotti ning 83. minutil vormistas lõppseisu Manuel Locatelli.

Teises C-alagrupi kohtumises alistas Šveits samal ajal 1:0 Leedu. Šveits jätkab kahe vooru järel samuti täiseduga.
I-alagrupis alistas Ungari võõrsil 3:0 San Marino. Poola oli omakorda koduväljakul 3:0 üle Andorrast. Kaks väravat sai kirja Robert Lewandowski.
F-alagrupis alistas Austria 3:1 Fääri saared ning Iisrael ja Šotimaa tegid 1:1 viigi.
Soome teenis aga D-alagrupis punktilisa, kui võõrsil võideldi välja väärt 1:1 viik Ukraina vastu. Junior Moraes viis ukrainlased 80. minutil juhtima, kuid Teemu Pukki täpne penalti 89. minutil tõi soomlastele kahest mängust teise punkti. Ukrainal on kahe matšiga samuti kaks punkti.