Koduväljakul mänginud Gruusia asus juhtima 44. minutil tänu Khvicha Kvaratskhelia tabamusele. Hispaania jõudis viigini, kui 56. minutil tegi skoori Manchester City ääreründaja Ferran Torres. Hispaaniale tõi lõpuks võidu RB Leipzigi mängumehe Dani Olmo värav teisel lisaminutil. Hispaanlaste mõlemale tabamusele tegi eeltöö FC Barcelona kogenud äärekaitsja Jordi Alba.

Avamängus Kreekaga viiki mänginud Hispaanial on nüüd kahe kohtumisega koos neli punkti. Gruusia on kahe mänguga nulli peal. Tänases teises B-alagrupi kohtumises lähevad vastamisi Kosovo ja Rootsi.

I-alagrupi kohtumises teenis Inglismaa võõrsil 2:0 võidu Albaania üle. 38. minutil avas skoori Harry Kane ning 63. minutil vormistas lõppskoori Mason Mount. Inglismaal on kahe mängu järel täisedu, Albaania on kahest mängust saanud kirja kolm punkti.

Prantsusmaa alistas D-alagrupi kohtumises võõrsil aga 2:0 Kasahstani. Külalised asusid juhtima Ousmane Dembele 19. minuti väravast. Teine tabamus läks kirja Sergei Mali 44. minuti omaväravana. Prantsusmaal on kahe kohtumisega koos neli silma, Kasahstan on ühe matši järel nulli peal.

J-alagrupis mängis Armeenia 2:0 üle Islandi. Islandil on tabelis kaks kaotust, Armeenial aga kaks võitu.

F-alagrupis purustas Taani 8:0 Moldova. Taanlastel on kahe mänguga kuus punkti, Moldova on kahe matšiga saanud kirja ühe punkti.