Tänase etapi esikolmik kuulus itaallannadele vastavalt: esimene Martina Berta, teine Eva Lechner ja kolmas naiste maratoni maailmameister Chiara Teocci.

Kokkuvõttes võitis Šveitsi rattur Ramona Forchini, teine oli Chiara Teocci ja kolmas Martina Berta.

„Sõidu algus oli sarnane esimese päeva proloogile. Suutsin liidritega sõita esimese mäe otsa (u 10km), seejärel tuli esimene tehniline laskumine ning itaallannade nelik pani eest minema. Ramona Forchini, Nina Benz, Ariane Luthi ja mina jäime järgmisesse gruppi. Tehnilisel laskumisel suutsid nad kahjuks kolmekesi mul eest vaikselt ära sõita. Edasi sõitsin oma sõitu ja tegin korraks joogipunktis peatuse, sest käiguvahetaja vahele oli oks jäänud ja seetõttu ei saanud käike vahetada. Õnneks sain abi ja sõit läks edasi. 25. kilomeetriks (raja kõige kõrgema mäe otsa jõudes) olin kätte saanud Nina ja Ariane,“ rääkis Lõiv.

„Järgmisel, tuuri kõige tehnilisemal laskumisel kärises vahe aga järjekordselt suureks. Pidin meeste taga veel lisaks maha tulema ning jooksma. Laskumisest alla jõudes oli viimased 20 km justkui eraldistarti, palju kergelt langevat kruusa ja asfaldit. Andsin endast kõik, et eesolevaid püüda, aga kahjuks ei olnud see piisav, sest olin vastutuules ning laial kruusateel täiesti üksi. Vaid üks mees istus mu taga tuules ning keeldus vedama tulemast. Umbes neli km enne lõppu oli veel lisaks uus “maasikas” (väga lühike ja tehniline laskumine) pandud. Üritasin küll rahulikult ning kindlapeale sõita, aga üks puu sattus ikka ette. Jäin küll püsti, aga sain korraliku ehmatuse.“