Finaalis kohtus Eesti esireket India mängija Tanya Hemanthiga (BWF 462.) kes andis Kuubale esimeses geimis korraliku lahingu. India mängija saavutas esimese geimi alguses 9:4 eduseisu, Kuuba vähendas viie punktilise kaotus seisu küll ühepunktiliseks, kuid pausile pidi eestlanna minema 9:11 kaotusseisus. Pärast pausi tegi Kuuba seisul 13:17 spurdi ja läks mängu juhtima 19:17. Eestlannal oli kasutada esimene geim kokku 4 geimpalli millest ühe ka realiseeris võites finaalmatši esimese geimi 24:22.

Teine geim alustas Hemanthi taas natukene paremini minnes juhtima 6:3. Kuid Kuuba surus pärast seda oma mängu peale ja läks pausile eduseisus 11:9. Indialanna suutis vahe vähendada ühe punktini seisul 13:14, aga sellest ei piisanud. Edasi võttis Kuuba kindlalt punktid endale ja seisul 20:14 kasutas edukalt oma matšpalli ära. Võites oma esimese BWF International Challenge kategooria turniiri seisuga 24:22, 21:14.

Eesti esinaispaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF 53.) jäid jagama 3. kohta.