Lokomotiv-Kuban alustas kohtumist paremini ning avaveerandi järel juhiti 29:26. Poolajaks pääses 54:48 ette aga Kalev/Cramo. Kolmandal veerandajal lajatasid külalised 33 silma ning neljandal vormistasid juba kindlalt võidu.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 20 punktiga leedulane Mindaugas Kuzminskas. Ameeriklased Drew Gordon ja Will Cummings lisasid vastavalt 19 ning 18 punkti.

Kalev/Cramo resultatiivsemad olid Maurice Kemp 20, Chavaughn Lewis 14, Rauno Nurger 13 ja Janari Jõesaar 12 silmaga.

Turniiritabelis on Lokomotiv-Kuban 14 võidu ja kuue kaotusega neljandal kohal. Kalev/Cramo on kuue võidu ja 15 kaotusega kümnendal positsioonil. Kalevlased peavad järgmise kohtumise 17. aprillil, kui neile sõidab külla Euroliigas palliv Moskva oblasti Himki.