Meeste üksikmängus kohtus Raul Must (BWF 84.) Malaisia mängija Iskandar Zulkarnainiga (BWF 96.). Esimene geim algas Zulkarnaini jaoks veenvalt, ta läks juhtima 9:1. Pausile minnes oli seis malaisialase kasuks 11:3, edasi domineeris esimest geimi Zulkarnain ja võttis geimi endale 21:8. Ka teises geimis ei leidnud Musta enda rütmi ja vastu tuli võtta kaotus 8:21, 11:21.

Naiste üksikmängus kohtus teises ringis Kristin Kuuba (BWF 54.) Hispaania mängija Beatriz Corralesiga (BWF 135.). Varasemalt on mängijad kohtunud kaks korda ja omavaheliste kohtumiste seis oli viigis. Kuuba surus enda mängu ilusti peale ja saavutas pausile minnes eduseisu 11:3. Pärast pausi liikus mäng samas rütmis edasi ja eestlanna kindlustas avageimi võidu seisuga 21:13.

Teine geim osutas Corrales korraliku vastupanu, kui läks juhtima 14:7, kolmas geim oli juba terendamas. Kuuba viigistas mängu seisul 19:19 ja võttis kindlalt ka järgmised kaks punkti ning sammus veerandfinaali 21:13, 21:19 võiduga.

Järgmises ringis kohtub Kuuba Malaisia mängija Eoon Qi Xuaniga (BWF 166.).

Põhiturniiril mängis ka Helis Pajuste (BWF 226.) kes kohtus esimeses ringis Ukraina esireketi Maria Ulitiniga (BWF 93.). Ukrainlanna oli küll favoriit, aga Pajuste ei teinud ta teise ringi pääsemist lihtsaks. Eestlanna osutas südi vastupanu, kuid sellest jäi väheks ja Ulitina võitis mängu 21:16, 21:18.

Naiste paarismängus oli meie esipaaril Kati-Kreet Marranil ja Helina Rüütelil (BWF 54.) esimene ring vaba ja teises ringis kohtuti rootslaste Klara Johanssoni ja Malena Norrmaniga (BWF 141.). Marran ja Rüütel näitasid terve mäng head minekut. Esimene geim mindi pausile eestlannade 11:6 eduseisul, pärast pausi ei lasknud Marran ja Rüütel vastaseid endale lähemale ja võitisd geimi 21:13. Teine geim läks samamoodi ja Eesti paar võitis mängu 21:13, 21:11.

Järgmises ringis minnakse vastamisi Anna Czuchra ja Julia Piwowariga (BWF 851). Naiste paarismängus on veel konkurentsis ka Catlyn Kruus ja Helis Pajuste, kes alistasid 21:16, 21:19 teises ringis Serbia paari Sara Lončari ja Andjela Vitmani. Veerandfinaalis kohtutakse esimest asetust omava Türgi paari Bengisu Ercetini ja Vazlican Inciga (BWF 42.).

Segapaarismängus läksid Mihkel Laanes ja Helina Rüütel (BWF 141.) vastamisi taanlaste Oscar Sunekæri ja Simona Pilgaardiga. Esimeses geimis oli lahing tasavägine ja taanlased hoidsid paaripunktilist edu ning võitsid geimi 21:18. Teine geim algas Eesti paari jaoks paremini, suudeti edu hoida, kuid pausile mindi 11:10 taanlaste eduseisuga. Mäng jätkus tasavägiselt ja pinge oli õhus geimi lõpuni, seekord olid kindlamad Laanes ja Rüütel viies mängu kolmandasse geimi seisuga 21:19. Otsustavas geimis näitasid eestlased kindlat kätt ja võitsid mängu seisuga 18:21, 21:19, 21:15. Järgmises ringis minnakse vastamisi Milosz Bochati ja Wiktoria Adamekiga).