CSKA resultatiivseim oli Tornike Šengelia 16 punktiga, Daniel Hacketti arvele jäi 15 punkti. Külaliste kasuks viskas Dejan Davidovac 20 punkti.

CSKA - Crvena zvezda tipphetked:

Koos CSKA-ga põhiturniiri teist kohta püüdev Istanbuli Anadolu Efes ei vääratanud samuti. Türgi klubi alistas kodus Ateena Panathinaikose 85:65.

Vasilje Micic viskas Anadolu Efesi kasuks 21 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu, Bryant Dunston tõi 15 punkti. Hooaja teises pooles Panathinaikosega liitunud endine NBA-mees Mario Hezonja viskas Kreeka klubi kasuks 14 punkti.

CSKA-l on 20 võitu ja 10 kaotust, Anadolu Efesil 20 võitu ja 11 kaotust.

Kaunase Žalgiris võttis kodusaalis vastu Tel Avivi Maccabi ja kaotas 81:88. Žalgiris võitis esimese veerandi 26:18, aga seejärel tuli Maccabi lähemale ja viimastel minutitel mindi ka ette.

Maccabi kasuks viskas Dragan Bender 16 punkti, lõpus tähtsaid viskeid tabanud Scottie Wilbekini arvele jäi 12 punkti. Žalgirist vedas 24 punktiga oma Euroliiga punktirekordi teinud Nigel Hayes, Marius Grigonis viskas 14 punkti ja andis 6 korvisöötu.

Žalgiris on 15 võidu ja 16 kaotusega 11. kohal, play-off'i pääsemiseks on vaja väga paljude tegurite kokkulangemist. Leedu klubil jääb mängida veel kolm kohtumist.

Žalgris - Maccabi tipphetked:

Lisaks võitis Madridi Real neljapäeva õhtul võõrsil Villeurbanne'i Asveli 74:71 ja Valencia alistas kodus 83:76 Müncheni Bayerni.