26. mail on sama brigaad ametis Gdanskis toimuval UEFA Euroopa liiga finaalil. Euroopa liiga veerandfinaalis on teatavasti konkurentsis ka tšehhide Praha Slavia, kelle ridadest mitmed mehed ka hetkel koondises on.

Tänase mängu püüab Polsat purki 12 kaameraga.

"Sain neljapäeval sõnumi, et meil tuleb see mäng ka teha. Nii kiiresti reageerimine polnud meie jaoks mingi probleem, sest tunneme seda staadioni teise liiga mängudest. Võtame seda kui iga teist liigamatši," rääkis Eesti Päevalehele Polsati režissöör Tomasz Machnowski eile pärastlõunal staadioni kõrval, kui käis veel kaablite vedamine ja UEFA õhtuseks ülevaatuseks ja peaprooviks valmistumine.

2020. aasta 24. juulil tegi Polsat teleülekande ka Lublin Arenal toimunud Poola karikafinaalist.

Machnowski internetiavarustest leitav varasemate teleülekannete ajalugu paljastab, kui kogenud mehega on tegu: esimesed suurvõistlused on selles nimistus juba 90ndatest. Poolakas on juhtinud ülekandetiimi näiteks võrkpalli Meistrite liigas, tennise WTA turniiridel, suurtel poksivõistlustel, jalgpalli Meistrite ja Euroopa liiga mängudel ja mitmel pool mujal.

Küsimusele, kellele ta Lublinis toimuval valikmängul pöialt hoiab, kehitas Machnowski õlgu. "Kumb parem on? Vist Tšehhi, jah?" küsis ta reporterilt.

Eesti - Tšehhi MM-valikmäng Lublinis algab kell 21.45. Eestis näitab otseülekannet ETV2. Delfi on staadionil kohapeal ja toob kõik mänguga seonduva lugejateni otseblogis.

Vaata piltidelt, milline Polsati ülekandebuss välja näeb!