Rapla võitis avaveerandi 20:17, poolajaks oli võõrustajate edu 43:30. Tartu vähendas küll kolmanda veerandiga vahet, kuid viimane veerandaeg kuulus taas Raplale numbritega 23:14. Võõrustajad teenisid lõpuks 16-punktilise võidu.

Brandon Reginald Childress viskas üleplatsimehena 28 punkti, 17 silma lisas Roberts Freimanis. Saimon Sutt panustas võitu 11 punkti.

Tartu resultatiivseim oli Emmanuel Wembi 17 punktiga. Tomas Balciunas säras kaksikduubliga (14 punkti, 12 lauapalli). Robin Kivi lisas 10 silma.

Rapla teenis 12 kaotuse kõrvale 16. võidu, Tartu saldoks on 10 võitu ja 19 kaotust.

Kohtumine täispikkuses:

ENNE UUDIST:

Algse mänguplaani kohaselt pidanuks Tartu täna mängima Tallinna Kalev/TLÜ-ga ja Rapla Taltechiga, kuid kuna TalTechi võistkonnas tuvastati neljapäeval koroonaviirus, suunas terviseamet kogu meeskonna kuni 27. märtsini isolatsiooni. Kuna TalTech kohtus päev varem Tallinna Kalev/TLÜ-ga, määras terviseamet täiendavalt isolatsiooni need Kalevi mängijad, kes pole viirust veel läbi põdenud.

Rapla hoiab enne tänast 15 võidu ja 12 kaotusega kolmandat kohta, Tartu (10-18) on kuues (Tabeliseis).

Rapla kaotas sel nädalal Pärnu Sadamale 64:72. Tartu mängis viimati eelmisel laupäeval, kui kaotas Raplale koduväljakul 67:77.