Avaminutist peale juhtinud Valencia võitis Moskvas esimese veerandi 27:17 ega andnud seejärel enam kordagi edu käest. Lõplik äraminek tehti lõpuveerandi alguses, kui vahe kasvatati juba 17-punktiliseks (69:52).

Valencia parim oli Derrick Williams, kes tõi 18 punkti. Mike Toby lisas 12 silma ja üheksa lauapalli. Himki parimana kogus Jordan Mickey 20 punkti.

Võit tõstis Valencia Sander Raieste tööandja Vitoria-Gasteizi Baskonia kõrvale 9.-10. kohta jagama. Mõlemal Hispaania klubil on tabelis 16 võitu ja 14 kaotust. Himki on saanud 29-st mängust vaid kolm võitu ning on kindlalt 18. ehk viimane.

Tabeli tippu kuuluvatest meeskondadest olid täna omavahel vastamisi Milano Olimpia ja liidermeeskond Barcelona. Hispaanlased panid oma paremuse lõplikult maksma viimase veerandi alguses tehtud 13:2 vahespurdiga ja kirjutasid tabelisse võidu numbritega 72:56.

Nikola Mirotic viskas 15 punkti ja võttis viis lauapalli. Nick Calathes eksis küll kõigil kuuel viskel ja jäi kuivale, kuid jagas samas 11 resultatiivset söötu ja hankis kuus lauapalli.

Päeva viimases mängus alistas Müncheni Bayern oma koduväljakul lähirivaali Istanbuli Anadolu Efesi 80:79. Võidukorvi tõi serblane Vladimir Lucic, kes realiseeris 10 sekundit enne lõppu kolmest vabaviskest kaks. Türklaste viimasel rünnakul pandi Shane Larkini viskele käsi peale.

Barcelona on pärast tänast jätkuvalt ainus meeskond, kes on juba pääsu play-offi taganud.