Tarvas tegi südika avapoolaja - esimene veerand võideti 24:23 ning paar minutit enne poolajavilet oli seis veel viigis 40:40. Avapoolaja lõpuks sai Kalev siiski 8-punktilise edumaa (48:40). Kui veel seitse minutit enne lõpuvilet oli kodumeeskonna kaotusseis vaid neli punkti (63:67), siis sealt edasi panid kalevlased oma ülekaalu kindlalt maksma.

Kalevi resultatiivseim oli Marcus Keene, kes tabas kümnest kaugviskest viis ja tõi 19 punkti. Maurice Kemp lisas 17 silma ja kaheksa lauapalli. Tarva resultatiivseim oli Egert Haller 19 punktiga. Devin Lee Harris oli lähedal kolmikduublile, tuues 14 punkti, üheksa lauda ja seitse resultatiivset söötu.

Kaheksanda järjestikuse võidu saanud Kalev jätkab Eesti klubidest liidrikohal - neil on tabelis 16 võitu ja kaks kaotust. Rakvere Tarvas hoiab 10 võidu ja 13 kaotusega neljandat kohta. Kalevi ja Tarva vahel on Pärnu Sadam (17-6) ja Rapla Avis Utilitas (12-10).

Hooaja esimese omavahelise mängu oli võitnud Kalev 100:74.