Baskonia sõitis külla Peterburi Zeniidile, kes oli pärast edukat hooaja algust kaotanud neljast viimasest mängust kolm. Neist kahes mängus suutis Venemaa meeskond vastastele visata vähem kui 62 punkti. Play-offi koha eest võitlev Baskonia oli samas viimasest seitsmest mängust võitnud kuus.

Baskonia võitis Peterburis avaveerandi 17:14, kuid teine periood kuulus kodumeeskonnale koguni 31:15. Kolmandal veerandil kärises Hispaania klubi kaotusseis korraks juba 17-le punktile (41:58), ent allaandmisest oli asi kaugel. Külaliste võimas lõpuspurt - 21:3! - algas 4.40 enne lõpuvilet seisult 58:72. Viimase minuti keskel viis argentiinlase Luca Vildoza kaugvise Baskonia üle pika aja juhtima (75:72) ja Zeniidil enam mängu päästa ei õnnestunudki. Lõppnumbrid olid 79:75.

Hispaania klubi resultatiivseim oli 17 punkti visanud Alec Peters. Kolm kaugviset tabanud Vildoza lisas 15 silma. Raieste täna mänguaega ei saanud.

Mängu tipphetked:

Kaunase Žalgiris jäi võõrsil Istanbuli Fenerbahcele alla kindlalt 61:84. Enim pahandust tegi Türgi klubi leeris Jan Vesely, kes viskas 21 punkti, võttis 10 lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Žalgiris tabas 28-st kaugviskest vaid seitse (25% Fenerbahce 56% vastu), nende suurim punktikütt oli Lukas Lekavicius 12 silmaga.

Madalseisu langenud leedukad on kaotanud viimasest viiest mängust neli, kusjuures kõikides kaotusmängudes on jäädud alla 65 punkti.

Tabeli tippu kuuluvatest meeskondadest olid täna omavahel vastamisi Madridi Real ja Moskva CSKA. Võõrsil mänginud venelased juhtisid avaminutist lõpuvileni ja võtsid magusa võidu 96:89. Will Clyburn tõi 23 ja Mike James 22 punkti.

Piraeuse Olympiakos võttis kolmanda võidu järjest, kui alistas Saksamaal kohaliku Berliini Alba 84:80. Kuus kaugviset tabanud Sasha Vezenkov sai hakkama kaksikduubliga, kogudes 31 punkti ja 10 lauapalli.