Eesti esinaispaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF. 60) alistasid endast maailma edetabelis seitse kohta kõrgemal oleva Taani paari Christine Buschi ja Amalie Schulzi (BWF. 53). Mängu esimene geim möödus tasavägiselt ja punkt-punkti mänguna, joogipausile läksid taanlased 11:10 eduseisus. Taani paar hoidis oma eduseisu ning neil oli kasutada ka neli geimpalli. Marran ja Rüütel suutsid pinget taluda ja keerulise seisu enda kasuks pöörata. Kahest geimpallist realiseerisid eestlannad teise ning sellega alustasid mängu geimi võiduga 24:22.

Teist geimi alustasid taanlannad paremini, Eesti naispaar ei suutnud oma mängu peale suruda ja puhkepausile mindi kaotusseisus 8:11. Busch ja Schulz hoidsid oma paaripunktilise eduseisu ning võtsid teise geimi endale seisuga 21:16.

Otsustavas kolmandas geimis said taanlannad kohe mängu käima ja saavutasid 7:3 eduseisu. Marran ja Rüütel ei lasknud ennast sellel mõjutada ja läksid pausile eduseisus 11:9. Pärast pausi hoidsid eestlannad kindlalt enda eduseisu ja geimi lõpu poole tehti väike lõpuspurt ning otsustav geim võideti kindlalt. Pärast 51 minuti pikkust mängu kindlustasid Marran ja Rüütel endale pääsu YONEX All England Openi teise ringi seisuga 24:22, 16:21, 21:14.

Esimeste eestlastena YONEX All England Openil teise ringi jõudnud Marrani ja Rüüteli teise ringi vastased tulevad Jaapanist. Viienda asetusega Nami Matsuyama ja Chiharu Shida (BWF. 12) kohtuvad oma kaasmaalastega Ayako Sakuramoto ja Yukiko Takahataga (BWF. 19).