Kahest tänasest vastasseisust kauem püsis pinge õhus Chelsea ja Atletico kohtumises Stamford Bridge'i staadionil, kus Chelsea võitis poolaja marokolase Hakim Ziyechi väravast 1:0. Kuna avamängu oli Chelsea 1:0 võitnud, piisanuks Atleticole kahest väravast, et see kaheksandikfinaal mitte lihtsalt lisaajale, vaid võõrsil värava reegli tõttu võiduni viia.

Chelsea teine värav sündis alles neljandal üleminutil, kui oma mängu esimesest pallipuutest sahistas võrku minut tagasi vahetusest sekkunud itaallane Emerson.

82. minutil oli Atletico jäänud platsile kümnekesi, sest montenegrolane Stefan Savic teenis punase kaardi nurgalöögi ajal Antonio Rüdigeri küünarnukiga rindu löömise eest.

Teises mängus seisis Rooma Lazio juba niigi Bayerniga mängus silmitsi võimatu missiooniga, sest avamäng Itaalias oli lõppenud Saksamaa gigandi 4:1 võiduga. Allianz Arenal peetud kordusmängus läks Bayern juhtima 33. minutil Robert Lewandowski penaltist ning 73. minutil suurendas edumaad kaks minutit varem vahetusest platsile tulnud kamerunlane Maxim Choupo-Moting. Lazio auvärava lõi 82. minutil Marco Parolo.

Meistrite liigas on nüüd selgunud kõik veerandfinalistid. Varem olid kaheksa parema sekka pääsenud Madridi Real, Dortmundi Borussia, Pariisi Saint-Germain, FC Porto, Liverpool ja Manchester City. Veerandfinaalide loosimine toimub sel reedel Eesti aja järgi kell 13.

Veerandfinaalide avamängud peetakse 6. ja 7. aprillil ning korduskohtumised 13. ja 14. aprillil.