"Taastun nüüd kodus ja töötan iga päev, et tugevamaks saada. Olen väga tänulik toetuse ja julgustamise eest, mida olen viimastel nädalatel saanud," kirjutas Woods oma Twitteri kontol ja tänas kahte haiglat, kus tema eest on hoolt kantud.

45-aastase Woodsi jalavigastused olid nii tõsised, et meditsiiniekspertide hinnangul oleks Woodsil golfiradadele naasmiseks vaja imet. Võimalikust tippspordist loobumisest pole sportlane ja tema kaaskond siiski juttu teinud.

Mis Tiger Woodsiga juhtus?

USA aja järgi 23. veebruari varahommikul tegi USA golfilegend Woods ränga avarii. Los Angelese maakonna politsei sai teate avariist hommikul kell 7.12, kui üks auto oli mitu korda rullunud üle katuse. Rohkem masinaid avariis ei osalenud ning Woods oli ainus autos olnud inimene.

Woodsi juhitud Genesis GV80 sai avariis nii tõsiselt kahjustada, et kohale saabunud parameedikud ja tuletõrjujad pidid mehe autost välja lõikama.

Tigee Woodsi auto pärast avariid.

"Woods sai märkimisväärseid ortopeedilisi vigastusi paremale alajäsemele, mida raviti erakorralise operatsiooniga Harbour-UCLA meditsiinikeskuse 1. astme traumaspetsialistide poolt," selgitas vastava meditsiinikeskuse ülem Anish Mahajan.

"Nii sääreluu kui ka pöialuude ülemist ja alumist osa mõjutavad lahtised luumurrud stabiliseeriti varda sisestamisega sääreluusse. Jala ja pahkluu täiendavad vigastused stabiliseeriti kruvide ja tihvtide kombinatsioonis. Jalalihase ja pehmete kudede trauma vajas tursest tingitud surve leevendamiseks lihaste katte kirurgilist vabastamist."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid