Kalevlaste poolelt tegid eriti hea esituse Janari Jõesaar ja Marcus Keene, kes viskasid vastavalt 29 ja 30 punkti. Keene'i arvele kanti veel 10 korvisöötu, Jõesaar noppis meeskonnale 12 lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama ka Devin Thomas (11 p, 10 lp). Rauno Nurger lisas 8, Kregor Hermet 6, Marques Townes 5 ning Janis Kaufmanis ja Maurice Kemp 3 punkti.

"See oli korralik lahing. Mängisime väga hea ja treenitud meeskonna vastu," vahendas VTB koduleht kalevlaste lootsi Roberts Štelmahers.

"Meil on väga hea meel, et võitsime. Minu meeskonnas on 12 mängijat, mitte ainult Jõesaar ja Keene - kõik tegid oma töö ära," tunnustas lätlane hoolealuseid.

"Esiteks tahan kiita vastaseid. Kalev mängis väga tugevalt ja füüsiliselt," sõnas Zielona Gora peatreener Žan Tabak. "Me ei suutnud suuremas osas kohtumises nende intensiivsusele vastata. Kuhu iganes läksime, olid nemad sammu võrra kiiremad."

Järgmise mängu peab Kalev/Cramo 22. märtsil kodus, võõrustades tabelis kolmandat kohta hoidvat Moskva CSKA-d (13-5), kelle vastu Eesti meisterklubi veebruaris võõrsil 107:102 üllatusvõidu võttis.