City alistas kaheksandikfinaali korduskohtumises Mönchengladbachi Borussia 2:0. Manchesteri klubi lõi mõlemad väravad ära 18. minutiks, kui jala said valgeks Kevin De Bruyne ja Ilkay Gündogan. Kahe mängu kokkuvõttes edenes Inglismaa klubi veerandfinaali 4:0.

Avamängu Atalanta vastu 1:0 võitnud Real sai kodus võrdlemisi kindla 3:1 võidu. Karim Benzema viis 34. minutil Reali juhtima, 60. minutil duubeldas eduseisu Sergio Ramos. Luis Muriel lõi 83. minutil ühe värava tagasi, kuid Marco Asensio 85. minuti värav lõpetas lõplikult Atalanta lootused.

ENNE MÄNGE:

Ametlikult on tegu Manchester City kodumänguga, kuid koroonaviirusega seotud piirangute tõttu toimub mäng neutraalsel pinnal, Budapestis Puskas Arenal. Avamängus lõi "võõrsilmeeskond" City samal staadionil tühjade tribüünide ees väravad 29. ja 65. minutil (Silva ja Jesus).

Palju põnevam oli 24. veebruaril Atalanta ja Reali kohtumine Bergamos, kus Itaalia klubi jäi juba 17. minutil platsile kümnekesi (eemaldati šveitslane Remo Freuler), kuid sellest hoolimata suudeti oma värav lukus hoida kuni 86. minutini, mil selle muukis lahti Prantsuse kaitsja Ferland Mendy. Tänane mäng toimub Alfredo Di Stefano staadionil Madridis.