Kohtumist läks Erik Lamela 33. minuti väravast juhtima Tottenham. Argentiinlane suunas palli värava poole tugijala tagant ning see läks kõigepealt vastase jalge vahelt läbi ja seejärel ka postide vahele. Rabona-ks kutsutavat tabamust loetakse 2021. aasta kauneima värava kandidaadiks.

44. minutil suutis Martin Ödegaard viigistada, Arsenali võiduvärava lõi 64. minutil penaltist Alexandre Lacazette.

Esimese värava autor sai 69. ja 76. minutil kollase kaardi ja saadeti platsilt minema.

Esikolmikutiimid Manchester United ja Leicester City olid mõlemad võidukad. United alistas tänu Craig Dawsoni omaväravale kodus 1:0 viiendat kohta hoidva West Ham Unitedi, Leicester City võitis kodus Sheffield Unitedit koguni 5:0.

Tabelit juhib Manchester City 71 punktiga. Manchester Unitedil on 57 ja Leicesteril 56 punkti.