Getafe jäi 70. minutil arvulisse vähemusse, kui Allan Nyom teenis punase kaardi. Atletico ei suutnud aga eelist ära kasutada ning kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Ühtlasi katkes Atletico vägev võiduseeria. Pealinnaklubi oli enne laupäeva võitnud Getafet 13-s liigakohtumises järjest. Samas teine uhke seeria sai jätku. Getafe pole nüüdseks suutnud juba 17 kohtumist järjest Atleticole väravat lüüa.

Kui Atletico kaotas punkte, siis linnarivaal Madridi Real sai raske võidu, alistades 2:1 Elche. Dani Calvo viis 61. minutil külalised juhtima. Kodus mänginud Reali kangelaseks kerkis Karim Benzema, kes viigistas 73. minutil seisu ning lõi esimesel lisaminutil 2:1 võiduvärava.

Viimasest viiest mängust kolmes võiduta jäänud Atletico edu on Reali ees kahanenud kuuele punktile. FC Barcelona jääb Atleticost seitsme punkti kaugusele, kuid neil on ka üks mäng varuks.