Kui avapoolajal väravaid ei nähtud, siis teise poolaja alguses Manchesteri klubi paremuse maksma. 47. minutil viis John Stones City juhtima, üheksa minutit hiljem duubeldas eduseisu Gabriel Jesus. 60. minutil realiseeris Sergio Agüero penalti, tehes seisuks 3:0.

32-aastasele argentiinlasele, kes on viimastel kuudel olnud kimpus tervisehädadega, oli eilne Premier League'is esimene alates 2020. aasta jaanuarist. Sellega lõpetas Agüero 417 päeva pikkuse väravapõua.

City jätkab kindla liidrina, olles kogunud 71 punkti. Manchester United jääb neist 17 silmaga maha. Tasub mainida, et Unitedil on kaks mängu varuks. Fulham võitleb liigasse püsima jäämise nimel, 26 punkti annavad neile hetkel 18. koha.

Esikuuiku meeskondades kaotasid laupäeval punkte Londoni Chelsea ja Everton. Chelsea ei suutnud Leedsiga võõrsil enamat 0:0 viigist.

Everton jäi 1:2 alla Burnleyle. Chris Wood ja Dwight McNeil tõid Burnleyle võidu, Evertoni poolelt sai jala valgeks Dominic Calvert-Lewin.