Levadia alistas 5:0 Pärnu JK Vapruse. Juba avapoolaja võitis pealinnaklubi 3:0, kui jala said valgeks Bogdan Vaštšuk, Zakaria Beglarishvili ja Ernest Agyiri. Teisel poolajal sai hooaja esimese tabamuse kirja Igor Žurahhovski, 5:0 lõppseisu vormistas Agyiri.

VIljandi Tulevik oli 3:2 parem Kuressaarest. Saarlased viis 39. minutil Sander Laht juhtima, kuid loetud minutid hiljem viigistas Herol Riiberg seisu.

Teise poolaja alguses jäi Kuressaare arvulisse vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Silver Alex Kelder. 80. minutil pääsesid võõrustajad taas juhtima, sedapuhku oli täpne Mattias Männilaan.Viimane sõna jäi aga Tulevikule. Kristjan Kask viigis 82. minutil seisu, Carson Buschman-Dormondi tabamus 89. minutil tõi Tulevikule magusa võidu.