Žalgiris kohtus võõrsil lähirivaali Anadolu Efesiga, kes oli võitnud kuus eelmist mängu ja purustas viimati Moskva CSKA 100:70. Türgi klubi läks ka täna kiiresti oma teed ja põnevust ei tekkinudki. Leedukad jäid juba avaveerandiga 14 punkltiga taha (12:26) ja kaotasid poolaja 28:49. Teine poolaeg oli sisuliselt vaid lõppseisu vormistamine. Lõpusireeni kõlades särasid tablool numbrid 89:62.

Shane Larkin tõi võitjatele 18 ja Vasilije Micic 17 punkti. Žalgirise parim oli Thomas Walkup 15 punkti ja kaheksa resultatiivse sööduga.

Baskonia kohtus koduväljakul Müncheni Bayerniga ja võttis magusa võidu 78:71. Hispaania klubi tegi otsustava äramineku teise poolaja alguses, mida alustati 16:0 spurdiga.

Nii Achille Polonara, Tonye Jekiri kui Rokas Giedraitis tõid võitjatele 15 punkti. Raieste täna mänguaega ei saanud.

Baskonia jagab nüüd koos Žalgirise ja Valenciaga 15 võidu ja 14 kaotusega 9.-11. kohta.

Teistes mängudes alistas Piraeuse Olympiakos 75:61 Peterburi Zeniidi ja Valencia Basket 66:52 Istanbuli Fenerbahce.