19.00 Moskva CSKA - Milano Olimpia 76:84
21.00 Ateena Panathinaikos - Tel Avivi Maccabi 81:63
21.45 Belgradi Crvena zvezda - Moskva oblasti Himki 92:81
21.45 Villeurbanne'i Asvel - Berliini Alba 89:95
22.00 Madridi Real - Barcelona 76:81

Eelkõige köitsid tähelepanu CSKA - Milano ja Real - Barcelona heitlused.

CSKA on viimastel kuudel olnud langustrendis ja paremini ei läinud ka kodus Milano Olimpia vastu. CSKA kaotas esimese veerandaja koguni 10:30. Varem pole CSKA Euroliigas nii suurelt ühel veerandajal vastasele alla jäänudki.

Poolajaks vähendas CSKA kaotusseisu 34:47 peale ja kolmanda veerandaja alguses jõudis kodumeeskond isegi Milano kandadele, aga lõpuks võttis Milano ikkagi 84:76 võidu. Kevin Punter viskas võitjate kasuks 32 punkti, CSKA resultatiivseim oli 21 punktiga Mike James.

Milano tõusis 19 võidu ja 10 kaotusega tabelis teiseks, CSKA-l on tabelis 18 võitu ja 10 kaotust. Sama seis on ka Müncheni Bayernil.

Hispaania korvpalli El Clasicos alistas Euroliiga liider Barcelona (21 võitu, 8 kaotust) võõrsil 81:76 Madridi Reali.

Barcelona kasuks viskas Pierre Oriola 18 punkti, lisaks võttis ta kuus lauapalli. Nikola Mirotici arvele jäi 13 punkti, viis söötu ja kaks blokki. Reali resultatiivseim oli 17 punktiga Gabriel Deck.

Real langes 17 võidu ja 12 kaotusega seitsmendaks, viimasest kuuest mängust on kaotatud neli.