Lilleküla jalgpallihallis peetud kohtumist läks 67. minutil juhtima tänavuseks aastaks esiliigasse kukkunud Kalev Martin Käosi omaväravast. Transi väravad sündisid 81. ja 82. minutil, mõlema autoriks klubiga veebruaris liitunud Venemaa ründaja Vitali Kalenkovitš, kes enamus oma karjäärist on mänginud Venemaa esiliigas.

Kalevi ridades jooksis väljakule Eesti koondise 35-aastane ründaja Ats Purje, kes alates 2017. aastast oli pallinud Soome meistriliigas.

Teises, kell 20 algavas veerandfinaalis kohtuvad FCI Levadia ja Maardu linnameeskond. Viimaste ridades mängib oma endise koduklubi vastu 36-aastane Dmitri Kruglov.

Eile kindlustas koha Tipneri karikavõistluste poolfinaalis FC Flora, kes samuti 2:1 alistas Tartu Tammeka. Viimane veerandfinaal, kus kohtuvad Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik, pidi toimuma homme, kuid lükati Kaljus avastatud koroonajuhtumi tõttu edasi 25. märtsile. Päev varem kohtub Eesti jalgpallikoondis Tallinnas Tšehhiga.