Esimese veerandi kaotas TalTech vaid 16:18 ning ka poolajaks polnud Kalev/Cramo veel otsustavat eestminekut teinud, sest vaheajale mindi külaliste 42:36 juhtimisel. Viimane veerandaeg algas Kalev/Cramo eduseisul 61:53.

Kalev/Cramo resulötatiivseimaks kerkis 17 punkti ja 7 lauapalliga Janari Jõesaar, Chavaugh Lewis panustas võitu 14 punkti ja 5 resultatiivset söötu, Marcus Keene 16 punkti. Üleplatsimees oli TalTechi ridades 22 punktiga Toomas Raadik, 15 punkti kanti Indrek Kajupanga, 10 punkti Tanel Soku arvele.

Kalevlased olid võistlustules ka eile, alistades 94:78 Rapla Avis Utilitase. Cramo on nüüd 17-st mängust võitnud 15.

TalTech mängis viimati pühapäeval, kui jäi võõrsil 77:90 alla Rakvere Tarvale. TalTechi saldoks on 8 võitu ja 11 kaotust.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Kalev/Cramo 81:67 ja teise 113:59.