Pargisõidus oli eelvõistlus jagatud kahte gruppi, millest esimene võistles esmaspäeval ning teine sai rajale tulla alles teisipäeva hommikul. Teine grupp nihutati päeva võrra hilisemaks kehvaks muutunud ilmastikutingimuste tõttu.

Henry Sildaru oli teises grupis, kus ta sai kirja 12. koha. Esimese laskumise eest sai ta 64,0 punkti ning teise eest 62,3 punkti. Kahe grupi peale oli see tulemus paremuselt 19., kuid lõpp-protokolli läks 21. koht, kuna mõlemast poolfinaalist sai edasi üheksa sportlast (esimeses grupis oli eestlasest paremad ainult seitse sportlast, kuid finaali said ikka üheksa paremat). Kokku oli võistlusel 37 osalejat.

Eelvõistlusel näitas 87,0 punktiga parimat tulemust 17-aastane prantslane Alexis Ghisleni.

Mõlemast grupist pääses edasi finaali üheksa paremat. Kui oma grupis oli Henry Sildaru 12., siis esimeses grupis oleks ta oma punktiskooriga olnud kaheksas ehk pääsenud ka õhtusesse finaali.

Henry Sildaru on peagi taas stardis. Krasnojarskis peetav juunioride MM toimub 15.-28. märtsini. Rennisõit on kavas 18. ja 19. märtsil. Pargisõit 20. ja 21. märtsil ning Big Airi hüpped 22. ja 23. märtsil.