Esimene sett: Kontaveit jäi 0:2 kaotusseisu, aga võitis siis neli geimi järjest. Rumeenlanna suutis uuesti viigistada, aga 46 minutit kestnud seti lõpp kuulus Kontaveidile.

Teine sett: kumbki sportlane ei suutnud pikka aega vastase pallingut murda. Kontaveit oli sellele lähedal eduseisul 5:4 ja teenis ühe matšpalli, aga Cirstea tuli raskest olukorrast välja. Seisul 6:5 sai eestlanna veel kaks matšpalli ja neist teise suutis Kontaveit realiseerida.

Esmaspäeval alistas Kontaveit Dubai turniiri avaringis ungarlanna Timea Babosi (WTA 106.) 58 minutiga 6:2, 6:1. Cirstea sai tulemusega 6:4, 6:4 jagu ukrainlannast Lesia Tsurenkost (WTA 142.).

Kontaveit kohtub kolmandas ringis ehk 16 parema seas valgevenelanna Arina Sabalenkaga (WTA 8.) kes alistas teises ringis prantslanna Alize Cornet (WTA 59.) 6:2, 6:4. Sabalenka omab Dubai turniiril kolmandat asetust.