Chelsea alistas kodus 2:0 tabelinaabri Evertoni. Võõrustajad pääsesid 31. minutil Ben Godfrey omaväravast kohtumist juhtima, 65. minutil vormistas penalti realiseerinud Jorginho lõppseisu.

Chelsea pole uue peatreeneri Thomas Tucheli käe all veel kaotust pidanud tunnistama. 12 mänguga on klubi teeninud üheksa võitu ja kolm viiki. Ühtlasi tegi sakslasest peatreener ajalugu, kui temast sai esimene juhendaja Premier League'i ajaloos, kelle klubi on esimeses viies kodumängus saanud kirja nullimängu.

Võidukas oli ka West Ham United, olles 2:0 parem Leeds Unitedist. West Hamile tõid võidu Jesse Lingard ja Craig Dawson, kes lõid väravad vastavalt 21. ja 28. minutil.

Vägevat hooaega tegev West Ham kerkis tabelis 48 punktiga viiendale kohale. Viimasel Meistrite Liigasse viival kohal asuv Chelsea edestab neid kahe silmaga.