United teenis juba teisel minutil penalti, kui City ründaja Gabriel Jesus tegi karistusalas vea Anthony Martialile. Bruno Fernandes penaltipunktilt ei eksinud ning viis Unitedi juhtima.

Teise poolaja keskel duubeldas Luke Shaw külaliste eduseisu. City oli küll üritavamaks pooleks (pallivaldamise %: 66-34; pealelöögid: 23-8), kuid vastaste väravat neil lahti muukida ei õnnestunud. Nii saigi United kirja 2:0 võidu.

Peatreener Ole Gunnar Solskjaer ja Co lõpetasid sellega City ulmelise seeria. Nimelt olid Pep Guardiola hoolelalused võitnud kõikide sarjade peale 21 kohtumist järjest. Kaotust olid sinisärgid suutnud vältida juba 28-s järjestikuses kohtumises.

Järjekordse kaotuse sai valitsev meister FC Liverpool jäädi 0:1 alla tabeli lõpus paiknevale Fulhamile. Kohtumise ainsa värava lõi Mario Lemina 45. minutil.

Liverpool on Premier League'is kaotanud viimasest kuuest mängust viis. Seejuures koduväljakul on Liverpool juba kuus kohtumist järjest kaotanud.

Liverpool on langenud tabelis kaheksandaks. Fulham jätkab 18. kohal. Manchester City on vaatamata kaotusele kindel liider, edestades linnarivaali Unitedit 11 punktiga.