Päeva esimeses mängus purustas Berliini Alba võõrsil Moskva oblasti Himki 100:81. Sakslased pöörasid mängu enda kasuks lõpuveerandiga, mis võideti koguni 32:14. Marcus Eriksson tabas 10 kaugviset (!) ja jõudis 36 punktini. Rootslane kordas sellega Euroliiga kolmeste rekordit, lisaks temale on varem kümme kaugviset tabanud Shane Larkin ja Drew Goudelock.

Kaunase Žalgiris kaotas koduväljakul Milano Olimpiale 64:69. Turniiritabelis kolmandaks tõusnud Itaalia klubi parimana viskas Shavon Shields 23 punkti. Marius Grigonis tõi leedukate resultatiivseimana 17 punkti ja viis lauda, Joffrey Lauvergne kogus 15 silma ja üheksa lauapalli.

Barcelona ja Baskonia mäng oli nagu sõit Ameerika mägedel. Avaveerandil hoidis Barcelona külalised nelja punkti (!) peal ja läks esimesele puhkepausile koguni 25:4 eduseisus. Teisel kümnel minutil viskas aga Barcelona vaid kaheksa punkti Baskonia 22 vastu ning kolmanda veerandi keskpaigaks suutsid külalised jõuda ka viigini 40:40. Kohtumise lõpp kuulus aga ikkagi Šarunas Jasikeviciuse hoolealustele, kes võtsid tugeva viimase veerandi abil võidu 71:57. Barcelona parim oli Nikola Mirotic 18 punkti ja 10 lauapalliga. Raieste täna mänguaega ei teeninud.

Istanbuli Fenerbahce võitis võõrsil Villeurbanne`i Asvelit 90:86. Otsustava kaugviske tabas Nando de Colo 12 sekundit enne sireeni, tehes seisuks 88:84. De Colo oligi 24 punktiga võitjate resultatiivseim.

Piraeuse Olympiakos alistas kodus Belgradi Crvena Zvezda 94:79.