Kaunase Žalgiris lõpetas Villeurbanne`i Asveli kuuemängulise võiduseeria, alistades prantslased tugeva teise poolaja abil 85:75. Suurima panuse andis võitu Marius Grigonis, kes viskas 21 punkti (kolmesed 5/7).

Leedu tippklubil on nüüd 15 võitu ja 12 kaotust, millega asutakse 9. kohal.

Moskva oblasti Himki üllatas teisipäeval Madridi Reali, kui võttis kodus Hispaania tippklubi üle 78:77 võidu. Venelaste võidukorvi viskas Aleksei Šved 17 sekundit enne lõppu. Viimasel Reali rünnakul näppas Errick McCollum Fabien Causeurilt palli ja sellega oli mängu saatus otsustatud. Šved ja McCollum olid võitjate resultatiivseimad võrdselt 22 punktiga.

Liidermeeskond Barcelona võttis võõrsil Ateena Panathinaikose vastu võidu 85:77. Nikola Mirotic viskas 26 minutiga 25 punkti (kolmesed 5/9) ja võttis viis lauapalli.

Korraks juba 20 punktiga (59:39) juhtinud Moskva CSKA lasi Tel Avivi Maccabi lõpus päris lähedale, kuid võitu käest ei andnud. Venemaa tippklubi võidunumbrid olid 84:80. Tyler Dorsey kolmene vähendas 13 sekundit enne sireeni kodumeeskonna kaotusnumbrid vaid 80:82-le, ent Tornike Shengelia realiseeris seejärel mõlemad vabavisked.