Milani viis 42. minutil penaltist juhtima Franck Kessie. 50. minutil viigistas Jordan Veretout Roma särgis seisu. Milanile tõi võidu Ante Rebic, kes oli täpne kohtumise 58. minutil.

Milani jaoks ei möödunud mäng siiski kadudeta. Vigastuse tõttu pidid mängu enneaegselt lõpetama Hakan Calhanoglu, Zlatan Ibrahimovic ja Rebic. "Neil kõigil tundusid olevat lihasprobleemid. Praegu tundub, et need olid põhjustatud väsimusest, mitte venitusest, kuid homsed uuringud annavad juba täpsema vastuse," sõnas Milani peatreener Stefano Pioli.

Pühapäeval oli võidukas tabeliliider Milano Inter, alistades 3:0 Genoa. Interile tõid võidu Romelu Lukaku, Matteo Darmiani ja Alexis Sanchesi väravad.

Inter jätkab Itaalias liidrina, olles kogunud 56 punkti. Milan jääb neist maha nelja silmaga. Roma hoiab 44 punktiga viiendat kohta.