Tottenham sai kodus kindla 4:0 võidu Burnley üle. Pealinnaklubi otsustas mängu saatuse juba esimese 31. minutiga, mille järel juhiti 3:0. Gareth Bale viis teisel minutil Tottenhami juhtima, 15. minutil duubeldas eduseisu Harry Kane ja 31. minutil tegi Lucas Moura seisuks 3:0.

Lõppseisu vormistas Bale kümmekond minutit pärast teise poolaja algust. Waleslane oli otseselt osaline täna kolmes tabamuses, sest just tema andis resultatiivse söödu Kane'ile. Viimase nelja mänguga on Bale'i arvel juba neli väravat ja kolm söötu.

Magusa võidu sai ka Londoni Arsenal, alistades 3:1 Leicester City. Tabelis kolmandat kohta hoidev Leicester läks küll Youri Tielemansi tabamusest juhtima, kuid David Luizi, Alexandre Lacazette ja Nicolas Pepe tabamused tõid võidu Arsenalile.

Valitsev meister FC Liverpool lõpetades neljamängulise kaotusteseeria. Jürgen Kloppi hoolelalused alistasid 2:0 Sheffield Unitedi. Liverpooli viis juhtima Curtis Jones, lisaks sai õnnetu omavärava kirja Sheffieldi kaitsja Kean Bryan.

Omavahel läksid vastamisi ka teisel kohal olev Manchester United ja viiendat positsiooni hoidev Londoni Chelsea. Kaks suurklubi ei suutnud võitjat välja selgitada, kohtumine lõppes väravateta viigiga.