Eestlanna kohtus avaringis Rumeenia maadleja Catelina Axentega, kes on eelmise aasta Euroopa meistrivõistluste pronksmedalist. Mäe võitis rumeenlannat punktidega 6:0 ja jõudis veerandfinaali.

Kaheksa hulgas tuli tema vastaseks leedulanna Kamile Gaucaite, kelle vastu võttis Mäe ülekaaluka punktivõidu 10:0 juba esimese poolajaga.

Poolfinaalis oli Mäe vastaseks valgevenelanna Vasilisa Marzaliuk, kes on kahekordne Euroopa Mängude võitja ning neljakordne maailmameistrivõistluste ja Euroopa meistrivõistluste medalist. Mäe ei loovutanud ka selles matšis vastasele ainsatki punkti ning pääses 4:0 võiduga finaali.

Finaalis kohtub Mäe kirgiisi Aiperi Medet Kyzyga, kes tuli mullu Aasia meistrivõistlustel hõbemedalile. Poolfinaalis alistas heas hoos Kyzy Rio de Janeiro olümpiavõitja Erica Wiebe seljavõiduga.

Finaalid algavad Kiievis täna õhtul kell 18. Ukraina tippvõistlusel osaleb maadlejaid 35-st riigist.