Jazz võitis avapoolaja 63:47. Kolmanda veerandaja lõpuks oli võõrustajate edu juba 26-punktiline (90:64). Viimasel veerandajal Jazzi eduseis püsis ning meeskond sai lõpuks 25-punktilise võidu.

Jazzi särgis viskasid Jordan Clarkson ja Rudy Gobert 18 punkti, 15 silma lisas Bojan Bogdanovic. Donovan Mitchell viskas 13 punkti ja noppis 10 lauapalli.

Lakersi resultatiivseimad olid LeBron James ja Montrezl Harrell, kes viskasid vastavalt 19 ja 16 punkti. Lakersi poolelt on vigastuse tõttu väljas Anthony Davis, kes tegi kümmekond päeva tagasi liiga Achilleuse kõõlusele. Lakers on ühe võtmemängijata pidanud nüüdseks kuus kohtumist ning kaotanud neist viis.

Magusa võidu sai Oklahoma City Thunder, alistades 102:99 (28:21, 12:24, 36:28, 26:26) San Antonio Spursi. Spurs juhtis poolteist minutit enne normaalaja lõppu 99:95, aga Thunder viigistas minutiga seisu 99:99 peale. Tasavägises kohtumises tõi Thunderile võidu Luguentz Dort, kes tabas viimasel rünnakul koos lõpusireeniga otsustava kaugviske.

Dorti arvele jäi 16 silma. Vägevas hoos oli Shai Gilgeous-Alexander, kes viskas 42 punkti. 16 silma panustas võitu Al Horford.

Spursi resultatiivseim oli Dejounte Murray 27 punktiga, Patty Mills lisas 15 silma.